Superpērles

Gaumīgi puķu podi un vāzes

Andelemandele piedāvā ne tikai pirkt un pārdot pērles dāmām, kungiem un bērniem, bet arī preces mājai. Dažādi gaumīgi interjera priekšmeti piešķir dzīvojamai telpai mājīgu un stilīgu sajūtu, turklāt pietiek vien ar nelielām detaļām, lai piešķirtu “odziņu”. Puķu podi un vāzes ir tie interjera priekšmeti, par kuriem bieži vien neaizdomājamies, tomēr tie var kalpot kā skaists akcents neitrālu krāsu pilnā telpā.

Puķu pods kā interjera priekšmets

Patīkamu skatu rada ne tikai krāšņs telpaugs, bet arī puķu pods, kurā tas ir ievietots. Mūsdienās puķu podu izvēle ir tik liela, ka atliek vien definēt krāsu un formu un doties tā medībās.

Ja meklē ko īpaši ekstrevagantu un unikālu, tad dizaina puķu podi būs tas, kas Tev vajadzīgs. Pēdējā laikā ievērību un popularitāti ieguvis arī puķu pods galva, kas ir veidots galvas formā. Tie ir dažāda izmēra un parasti atveidoti kāda sendieva galvas formā ar visu seju un matiem. Tas ir interjera priekšmets ar neparastu dizainu, kas piešķirs savdabīgu akcentu telpai, tiklīdz kāds ienāks tajā.

Dažāda veida puķu podu turētāji

Puķu pods var stāvēt uz galda, uz palodzes vai arī uz īpaša statīva. Ja meklē atsevišķu novietojamo virsmu puķu podam vai puķu podiem, tad Tev vajadzīgi puķu podu turētāji, kas arī atrodami Andelemandele plašajā preču klāstā. Turētājs ne tikai piemērots puķu podu novietošanai, bet pats par sevi kalpos kā interjera priekšmets. Tie ir dažādas formas, platuma un garuma, arī iekarināmie. Turētājā bieži vien var novietot vairāk kā vienu puķu podu – varēsi glīti un redzamā vietā izvietot savus mīļākos telpaugus.

Vāze ziediem kā dekors

Ziedi un vāze ir kā cimds ar roku – tie sader kopā tik labi! Andelemandele atradīsi gan lielas un mazas stikla vāzes par lieliskām cenām, gan kristāla vāzes, kurās skaisti izkārtot ziedus. Tas ir arī labs dekora elements, jo neprasa lielus līdzekļus, līdz ar to vāzes mājās var būt vairākas -  dažādu izmēru un krāsu.

Gariem ziediem vai augiem noderēs lielas grīdas vāzes, kuras stabili stāvēs uz  kā atsevišķs dizaina elements mājās. Nebaidies no neparastām formām vai izmēriem, lai atrastu savām telpām piemērotākās vāzes.

Taviem augiem vajadzīgi gaumīgi puķu podi un vāzes. Atrodi savam interjeram piemērotāko Andelemandele!

Skatīt vairāk