Superpērles

Noderīgas preces dārzam

Ja tev ir savs pagalms, dārzs, siltumnīca vai balkons ar augiem, tad zini, ka tā uzturēšana prasa laiku un darbu. Lai iekoptu un regulāri uzturētu visu kārtībā, noder dažādas preces dārzam. To, kas tieši un cik daudz nepieciešams, sapratīsi laika gaitā, taču sākotnēji noderēs daži dārza instrumenti, dārza galds un krēsli, kā arī biežāk izmantotā dārza tehnika. Ko iegādāties, kā atrast labākos piedāvājumus un vēl citus padomus, lasi tālāk!

Dārza tehnika

Kvalitatīva un ilgmūžīga tehnika dārzam ir ne tikai dārznieku un dārza entuziastu vēlme, bet arī vajadzība. Ar dažādu tehniku palīdzību var iekopt un uzturēt dārzu. Viena lieta, kas sastopama ikvienā saimniecībā – zāles pļaujamā mašīna. Zāles pļaujamās mašīnas ir gan ar elektrību, gan ar degvielu darbināmas. Jaunākās tendences dārza pasaulē ir roboti, kas paši pļauj zāli. Vēl noderīgs var būt trimmeris, krūmu griezējs, motorzāģis un citi dārza tehnikas piederumi.

Dārza dekori

Kad dārzs sakopts, laiks tam piešķirt personīgāku sajūtu. Tam noder dažādi dārza dekori, ar ko izrotāt un papildināt teritoriju. Tam var noderēt dekoratīvi puķu podi, māla un keramikas figūras, augu statīvi, iekarināmi dekori, akmeņi, gliemežvāki, laternas, solārlampas dārzam un vēl vairāki citi dekoru veidi. Izvēloties dekorus, padomā par to, lai tie saskan viens ar otru. Dārza dekori arī ir laba dāvana, ko iegādāties, dodoties ciemos uz dārza svētkiem.

Dārza mēbeles

Dārza mēbeles – galdi, krēsli, nojumes, šūpoles dārzam, šūpuļtīkli un citi – ļauj atvilkt elpu pēc labi padarīta darba. Lai dārzu iekārtotu ātrāk, izvēlies jau gatavus mēbeļu komplektus. Iekārto savu atpūtas stūrīti, kurā ieturēt maltīti, atpūtināt kājas un uzņemt ciemiņus. Izvēlies kvalitatīvas mēbeles, lai tās kalpotu vairākas sezonas. Svarīgi mēbeles regulāri kopt un ziemas sezonas laikā uzglabāt šķūnītī vai pārklāt ar mitruma necaurlaidīgu pārklāju.

Piederumi un darbarīki dārzam

Lai ravētu nezāles, iekoptu dobes, stādītu augus un darītu citus svarīgus dārza darbus, noder dārza piederumi un darbarīki. Katram saimniekam jābūt vismaz vienai lāpstai, grābeklim, kaplim un spainim. Tāpat ikdienā noder arī dārza cimdi, dārza šķēres un lejkanna. To, kas tieši un cik daudz nepieciešams tieši tev, sapratīsi laika gaitā. Vari lūgt padomu pieredzējušiem dārzniekiem, lai zinātu, kas tiešām noder un ko var arī nepirkt. 

Augu stādi

Dārza iekārtošanai un iekopšanai neiztikt bez augu stādiem. Krūmi, koki, ziedi, mazāki un lielāki stādi – tas viss noder, lai dārzā ienestu dzīvību. Atceries iegādāties arī puķu kastes dārzam, kurās izvietot puķes gan dārzā, gan uz balkona vai palodzēm. Ievēro, ka katram augam ir noteikts laiks, kad to vēlams stādīt dārzā, lai tas ieaugtu un dotu vislabāko ražu.

Preces dārzam un mājai

Andelemandele.lv atradīsi visas minētās preces dārzam plašā piedāvājumā par draudzīgām cenām. Izmanto meklēšanas filtrus, lai ātrāk atrastu vēlamo lietu. Visas dārza preces iedalītas piecās kategorijās, tāpēc to meklēšana un pārdošana ir pavisam ātra un vienkārša. Lai veiksmīga andelēšanās un jaunās dārza preces noder ikdienā!


 

Skatīt vairāk