Auto rezerves daļas

Ja esi auto īpašnieks, tad zini, ka laiku pa laikam nepieciešams nomainīt auto rezerves daļas. Tās vari iegādāties jaunas vai lietotas. Rezerves daļas atrodamas gan specializētajos veikalos, gan tās iespējams iegādāties pie meistara auto servisā, kā arī var meklēt internetā. 

Ja skaidri zini, kāda detaļa nepieciešama, ieskaties Andelemandele piedāvājumā un, iespējams, tieši šeit atradīsi meklēto par izdevīgāku cenu, nekā iegādājoties specializētā veikalā.

Akumulatori

Iegādājoties akumulatoru, pievērs uzmanību ampērstundu lielumam. Katram auto ražotājs ir noteicis nepieciešamo apmērstundu skaitu. Atšķiras arī akumulatoru veidi – želejas jeb gēla, svina-skābes, AGM un EBF. Pirms iegādes, pārbaudi indikatora gaismu, lai pārliecinātos par akumulatora stāvokli.

Audio sistēmas

Viens no audio sistēmu veidiem ir magnetolas. Ņem vērā to funkcionalitāti un savu gaumi. Magnetolas pieejamas ar un bez pults, ar Bluetooth funkciju, iebūvētu hands-free sistēmu, izbīdāmu displeju, dažādām gaismiņām un citiem parametriem. Ja vēlies ievērojamāku audio sistēmas uzlabošanu, pievērs uzmanību izejošās jaudas parametriem.

Riepas

Neatkarīgi no tā, vai plāno iegādāties dārgas vai lētas riepas – izvērtē riepu stāvokli, izgatavošanas gadu (tas ietekmē riepu gumijas stiprumu), protektora dziļumu, protektora rakstu. Pārbaudi, vai riepu protektors ir vienmērīgi nodilis, nav deformāciju, plaisu un citu defektu. Ja vēlies iegādāties lietotas ziemas riepas ar radzēm, pievērs uzmanību, vai riepai ir visas radzes. 

Citas auto rezerves daļas

Auto daļas ir neskaitāmi daudz – virsbūves detaļas, motora komponentes, elektroniskie moduļi, papildu aprīkojums un citas detaļas. Ikvienu nepieciešamo auto detaļu vari iegādāties jaunu vai lietotu. Ja plāno iegādāties lietotu detaļu, ņem vērā iespējamos riskus – slēptus defektus un nolietojumu.

Kam pievērst uzmanību?

Iegādājoties jaunas vai lietotas auto rezerves daļas, svarīgi pievērst uzmanību vairākiem faktoriem:

  • Atbilstība. Pirmais un galvenais solis ir pārliecināties par auto detaļas atbilstību – vai tā ir piemērota tavam transporta līdzeklim. Noskaidro nepieciešamās rezerves detaļas kodu un pēc tam to salīdzini ar noskatīto preci.
  • Preces stāvoklis. Otra lieta, ko ņemt vērā, ja iegādājies lietotas auto detaļas, ir preces stāvoklis. Iegādājoties lietotas riepas, pārbaudi veikt ir diezgan vienkārši. Taču ir detaļas, kur pārbaudīt to kvalitāti un stāvokli ir grūtāk, piemēram, kārbai.
  • Defekti. Iegādājoties auto daļas, var gadīties prece ar slēptu defektu, par kuru nekādi iepriekš pārliecināties nav iespējams. Lietotām auto detaļām ņem vērā dabisko nolietojuma pakāpi.
  • Pārdevējs. Ja iegādājies lietotas auto rezerves daļas internetā, izvēlies uzticamu un atsaucīgu pārdevēju. Noskaidro visu nepieciešamo informāciju. Ja esi pārdevējs – esi patiess un komunikabls.

Andelemandele.lv atradīsi gan jaunas, gan lietotas auto rezerves daļas – akumulatorus, audio sistēmas, auto riepas un citas detaļas. Pārliecinies par detaļas atbilstību, preces stāvokli un atsauksmēm par pārdevēju. Lai veiksmīga andelēšanās!