Bērnistabas mēbeles

Skaisti iekārtota un funkcionāla bērnistaba ir ne tikai vecāku, bet arī paša mazā istabas saimnieka sapnis. Piemērotas bērnistabas mēbeles pat visparastāko telpu spēj padarīt mājīgu un „siltu”, lai gan Tu, gan mazais un pārējie ģimenes locekļi vēlētos tajā uzturēties pēc iespējas biežāk. Andelemandele piedāvājumā Tu atradīsi visu nepieciešamo savas atvases bērnistabas iekārtošanai – sākot no pārtinamajām virsmām, galdiem un krēsliem, līdz pat rakstāmgaldiem, šūpulīšiem un gultiņām.

Kā atrast piemērotākās mēbeles bērniem?

Vajadzīgās bērnistabas mēbeles Andelemandele Tu uziesi, sekojot dažām vienkāršām norādēm. Lai atrastu nepieciešamās mēbeles bērniem, iesakām vadīties pēc to:

  • stāvokļa;
  • krāsas;
  • materiāla;
  • zīmola;
  • cenas;
  • atrašanās vietas.

Tāpat Andelemandele pērles – gan mēbeles bērniem, gan citas bērnistabā noderīgas lietas – sastapsi ātrāk, izmantojot apakšsadaļas:

bērnu istabu komplekti – te atrodami, piemēram, krēsla un galda, gultas un rotaļu stūrīša vai skapja un kumodes komplekti;

gultas veļa, tekstils – siltas segas un pledi, mīkstas gultas apmalītes, pufīgi spilveni, kā arī kvalitatīva gultasveļa saldam bērna miedziņam;

gultiņas – šūpulīši un koka vai metāla, gultiņas mazuļiem, kā arī lielākas vai pat divstāvīgas gultas bērniem;

krēsliņi, galdiņi barošanai – lai mazā ēdienreizes vienmēr būtu izdevušās;

pārtinamās virsmas, kumodes – lai atvieglotu bērna apģērbšanu un Tavas rūpes par mazuļa higiēnu;

rakstāmgaldi, to aprīkojums – gan stūrī ievietojamie, gan klasiskie galdi un plaukti Tavas atvases pirmajiem mājasdarbiem un radošajām nodarbēm;

cits – grāmatu turētāji, dekorācijas, paklāji, saliekamas mājiņas rotaļām, sētiņas un citas bērnistabas mēbeles, kas noteikti iepriecinās Tavu mazo.

Andelemandele plašajā un allaž mainīgajā piedāvājumā Tu atradīsi visas nepieciešamās mēbeles bērniem! Atzīmē piemērotākos kritērijus un sāc komplektēt ideālu bērnistabu jau šodien!


 

Skatīt vairāk