Superpērles

Sporta apģērbs treniņiem un aktivitātēm

Ja ikdienā esi aktīva, daudz kusties, labprāt nododies sportiskām aktivitātēm vai vēlies baudīt ziemas priekus uz kalna, nepieciešams piemērots sporta apģērbs. Salīdzinot ar ikdienas drēbēm, tas tiek ražots no īpaši elpojoša, elastīga un izturīga materiāla, lai vari bez satraukuma koncentrēties uz sportošanu. Par to, kādu apģērbu izvēlēties un ko ņemt vērā, lasi tālāk.

Sporta apģērbs treniņiem

Jauns sporta apģērbs mēdz radīt papildu motivāciju un pamudināt doties uz treniņu vai sportot mājās. Ja dodies uz sporta zāli, noderēs sporta bikses, legingi vai šorti, lai vari justies ērti un treneris (vai pati) vari pienācīgi novērtēt veikto vingrinājumu atbilstību. 

Augšdaļā noteikti nepieciešams sporta krūšturis, lai tas pareizi balstītu krūtis treniņa laikā. Īsroku vai garroku krekliņš, kā arī jaka vēsākām dienām. Ja sporto ārā arī aukstajā laikā, neaizmirsti cepuri un cimdus.

 

Brīvā laika apģērbs

Ikdienas dzīves ritms ir strauji pieaudzis. Veicot mājās darbus, dodoties pārgājienā pie dabas vai skrienot pakaļ bērniem, ērts brīvā laika apģērbs sievietēm būs ļoti noderīgs. Tas ļauj justies brīvi, viegli un komfortabli. Vari to kombinēt ar ikdienas drēbēm, veidojot aktīvas sievietes tēlu.

Sniega priekiem noderēs ziemas sporta apģērbs, lai vari doties pārgājienā, velt sniegavīru vai slēpot. Arī ceļojot uz ziemeļu valstīm, sporta apģērbs ziemai būs īstā izvēle, lai baudītu visu, ko ziemeļu daba piedāvā.

 

Slēpošanas apģērbs

Ja esi aktīvā sporta piekritēja, tad zini, cik liela nozīme ir piemērotam apģērbam, lai visas dienas garumā būtu silti un sausi. Distanču slēpošanas apģērbs ir plāns un viegls. Tas ļauj brīvi kustēties un ērti ietupties. Kalnu slēpošanas apģērbs būs biezāks un stingrāks, kā arī tajā reizēm iestrādāti papildu stiprinājumi un vairākas kabatas drošai mantu glabāšanai.

 

Kā izvēlēties piemērotāko?

Sieviešu sporta apģērbs ir kļuvis arvien aktuālāks, līdz ar to arī piedāvājums ir kļuvis plašāks. Lai neapjuktu lielajā preču klāstā, izvērtē trīs galvenos kritērijus:

  • Materiāls. Elpojošs, stingrs audums, kas kalpos ilgtermiņā, ir viena no galvenajām lietām, ko ņemt vērā, meklējot apģērbu sporta aktivitātēm. Ziemas sporta apģērbs un tā materiāls atšķirsies arī pēc ūdens necaurlaidības koeficienta un siltinājuma veida.
  • Zīmols. Lai arī zīmols reizēm nav pats svarīgākais, tas tomēr sniedz savu kvalitātes zīmi. Katram ražotājam arī nedaudz atšķiras izmēru tabulas. Ja esi atradusi kādu sev mīļu zīmolu, būs vieglāk iegādāties apģērbu internetā. Vieni no lielākajiem ražotājiem – Nike, Adidas, MyProtein, 4f – sporta apģērbs ir viņu specialitāte!
  • Cena. Ne mazāk būtisks faktors ir cena. Kvalitatīvs sporta apģērbs sievietēm atrodams dažādās cenu kategorijās. Izvēlies to, kas atbilst vajadzībām un iespējām.


Andelemandele.lv ik dienu tiek pievienotas jaunas pērles, starp kurām, iespējams, ir arī tavs jaunais sporta apģērbs. Izmanto meklēšanas filtru, lai atlasītu kritērijus un ietaupītu laiku iepērkoties. Treniņiem, ziemas priekiem uz kalna vai aktīvai ikdienai – ērts un piemērots apģērbs uzlabos dienu!

Skatīt vairāk