Superpērles

Andelemandele – noderīgi celtniecības materiāli Tava mājokļa remontam

Lai gan mājokļa interjers nav iedomājams bez mēbelēm un dažādiem dizaina elementiem, tā pamatu veido kvalitatīvi veikti remontdarbi un pareizi ievietota tehnika. Lai atvieglotu nepieciešamo izejmateriālu iegādi un padarītu remontu vienkāršāku, mēs Andelemandele, izveidojām sadaļu „celtniecības materiāli”. Šeit Tu varēsi iegādāties tādus materiālus kā tapetes, flīzes un linoleju, vannas istabā vai virtuvē nepieciešamās izlietnes, telpu durvis, logu rāmjus, dažādas skrūves utt.

Kā atrast vajadzīgos celtniecības materiālus?

Meklējot pērles remontam, ir svarīgi ņemt vērā, gan to funkcionalitāti, gan izskatu.

 

Lai palīdzētu Tev orientēties Andelemandele piedāvājumā un saprast, kuri celtniecības materiāli būs Tavām vajadzībām piemērotākie, esam noteikuši dažus noderīgus atlases kritērijus:

  • stāvoklis – izvēlies meklēt pēc šī nosacījuma, ja Tev ir svarīgi, vai celtniecības materiāli ir jauni, mazlietoti, ar trūkumiem vai pat vintage. Šis būs labs kritērijs, ja vēlies atrast, piemēram, antīkas durvis vai ne reizes neizmantotu dušas kabīni;
  • krāsa – šis kritērijs Tev noderēs, ja vēlies pieskaņot meklēto pērli jau esošajam mājokļa dizainam. Varbūt Tev nepieciešamas baltas flīzes, varbūt tumšzaļš linolejs?
  • zīmols – atzīmē šo kritēriju, ja zini, kura ražotāja preces konkrētā nozarē ir pārākas par cita ražotāja precēm tajā pašā nozarē. Citiem vārdiem sakot – izvēlies kvalitatīvus, Tev simpatizējošus zīmolus;
  • cena – mājokļa renovācijas vai remonta darbi gandrīz vienmēr paņem nedaudz vairāk finanšu kā sākotnēji ieplānots. Izvēloties šo kritēriju, Tu vari noteikt savu budžetu;
  • atrašanās vieta – iegādājoties apjomīgas, pērles, pievērs uzmanību, vai meklētie celtniecības materiāli gadījumā neatrodas tuvumā Tavai dzīvesvietai? Tas ietaupīs gan Tavu laiku, gan enerģiju!

 

Andelemandele celtniecības materiāli ļaus Tev izpausties radoši un radīt oriģinālu telpu dizainu. Izvēlies tos jau šodien!

 

Skatīt vairāk