Andelemandele – lietotas automašīnas un citi transportlīdzekļi ikvienam!

Esi jauna transportlīdzekļa meklējumos, bet auto plačos un citviet kāroto modeli vēl nav sanācis atrast? Nebēdā – ielūkojies Andelemandele sadaļā TRANSPORTS, kur atradīsi ne tikai lietotas automašīnas, bet arī motociklus, velosipēdus un rezerves daļas!

Kāda veida preces es atradīšu sadaļā transports?

Lai gan pēc nosaukuma varētu šķist, ka šeit pieejama vien auto tirdzniecība, tā nebūt nav! Lai iepirkšanās būtu pavisam ērta, transportlīdzekļus esam iedalījuši vairākās kategorijās:

Vieglie auto – sākot ar nelieliem un dinamiskiem spēkratiem, kas pilsētas ielās un satiksmē jūtas kā zivs ūdenī, un beidzot ar džipiem, kuriem pat bezceļi nav šķērslis;

Moto – ja esi pieradis pārvietoties uz divām riepām, Tevi iepriecinās fakts, ka pie mums atrodami gan lietoti motocikli, gan motorolleri, kā arī ķiveres un speciālais apģērbs, lai braukt būtu droši (un silti);

Velosipēdi – lietoti velosipēdi apvieno daudz priekšrocību – tie ir lēti, ērti un veselībai draudzīgi;

Rezerves daļas – ziemas un vasaras riepas, diski, lukturi un viss pārējais, kas nepieciešams ikvienam auto.

Skaidrs ir viens – lai kādu transportlīdzekli arī Tu meklētu, pastāv ļoti liela iespēja, ka to atradīsi tieši pie mums!

 

Noderīgi ieteikumi tava sapņu transportlīdzekļa meklēšanā (un atrašanā)

Lai Tu sludinājumu klāstā neapmaldītos un ātri atrastu tieši Tev piemērotāko automašīnu vai citu transportlīdzekli, vari atlasīt ne tikai jaunākos vai populārākos sludinājumus, bet arī kārtot spēkratus pēc šādiem parametriem:

Krāsas – ja vēlies pārvietoties ar, piemēram, zelta krāsas auto, ar ko nepaliksi nepamanīts, atliek vien to atzīmēt filtrā;

Zīmola – mūsu portālā atrodamas gan pārbaudītas vērtības, piemēram, Audi vai Mercedes, gan “tautas vāģi” Volkswagen un daudzu citu zīmolu lietoti auto;

Cenas – atkarībā no maciņa biezuma, vari automašīnas, velosipēdus un motociklus atlasīt pēc noteiktas cenas;

Atrašanās vietas – lai gan patiešām labas lietotas automašīnas ir tā vērtas, lai tām dotos pakaļ kaut uz otru Latvijas galu, ar filtra palīdzību vari atrast arī tieši Tavā pilsētā esošos spēkratus.

Papildus jau uzskaitītajiem filtriem, automašīnas vari iedalīt arī pēc nobraukuma, ātrumkārbas un dzinēja veida, kā arī ražošanas gada, savukārt velosipēdi un rezerves daļas iedalītas apakškategorijās – jo, ja esi riepu meklējumos, akumulatori Tev droši vien neinteresē!

 

Auto sludinājumi atrasti – kā rīkoties tālāk?

Lai iegādātos mazlietotas automašīnas, motociklus vai velosipēdus pie mums, Andelemandelē, Tev jāveic vien 3 pavisam elementāri soļi:

Izmantojot jau pieminēto filtru, atrodi transportlīdzekli, ko sirds (un prāts) kāro;

Veic reģistrāciju, izmantojot Draugiem.lv vai Facebook pasi;

Sazinies ar noskatītā transportlīdzekļa pārdevēju, lai vienotos par tikšanos un pārējām niansēm.

Jā, tas ir tieši tik vienkārši – nekādu īpašu noteikumu vai papildu izdevumu!

 

Vai iepirkšanās andelemandelē ir droša?

Jā – pateicoties mūsu pircēju un pārdevēju reitinga sistēmai, Tev nav iemeslu uztraukumam! Te būs atrodami tikai uzticami auto sludinājumi Latvijā, jo par Tavu un pārējo lietotāju drošību rūpējas mūsu administrācija, kas, atšķirībā no citiem sludinājumu portāliem, rūpīgi iepazīstas ar sludinājumu saturu un atbilstību, lai auto tirdzniecība būtu brīva no krāpniekiem. Bet, ja tomēr radušās kādas domstarpības vai problēmas, sazinies ar mums – mēs vienmēr palīdzēsim!

Vai esi gatavs mesties sava nākamā transportlīdzekļa meklējumos? Netērē laiku lieki – ievadi atbilstošos kritērijus preču filtrā un atrodi kāroto jau tagad!

Skatīt vairāk