Sadaļa

ZARA

  • 24069 sekotāji

Zara – pievilcīga, atbildīga mode tepat no Eiropas

Ātrās modes zīmols, kura pamatvērtības tiek izteiktas četros vienkāršos vārdos: skaistums, skaidrība, funkcionalitāte un ilgtspējība.

Zīmola pirmsākumi

Viss sākās 1963. gadā, kad spāņu uzņēmējs Amancio Ortega izveidoja apģērbu ražošanas rūpnīcu, sauktu par Inditex. Rūpnīcas veiksme viņu iedvesmoja pievērsties apģērbu tirdzniecībai, un 10 gadus vēlāk kopā ar spāņu uzņēmēju Rosalía Mera viņi atvēra mazu apģērbu veikaliņu Spānijā, Galīcijas pilsētā Lakorunja, sauktu par Zorba, kas savu vārdu aizguva no filmu klasikas “Zorba the Greek”.

Tiesa, veikalam drīz pēc tam bija jāmaina nosaukums, jo izrādījās, ka dažu metru attālumā no tā atradās bārs ar tieši tādu pašu nosaukumu. Tā dzima zīmols Zara, kas ir viens no Inditex grupas pārstāvjiem tāpat kā Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho un Uterqüe.

Pēc pirmā veikala atvēršanas, zīmols pamazām izpletās pa visu Spāniju, 1988. gadā atverot pirmos veikalus Portugālē, bet 1989. gadā nonākot ASV tirgū. 2004. gadā tika atvērts pirmais Zara Latvija veikals, savukārt kopš 2010. gada ir iespējams iepirkties Zara online veikalos.

 

Zīmola produktu klāsts

Šis ātrās modes zīmols piedāvā sieviešu, vīriešu un bērnu apģērbus, aksesuārus, apavus, peldkostīmus, kosmētiku, parfimēriju un interjera priekšmetus. Pateicoties tam, ka produktu ražošana notiek tepat, Eiropas ietvaros (Spānijā, Portugālē, Turcijā) un Marokā, un pie dizainu izveides strādā dizaineru grupas nevis individuāli dizaineri, zīmols spēj nekavējoties reaģēt uz modes izmaiņām, izstrādājot un tirdzniecībai jauno apģērbu līniju nododot nedēļas laikā (salīdzinājumā ar citiem zīmoliem, kam šis process prasa 6 mēnešus), tādēļ, izvēloties šī zīmola apģērbus, Tu vienmēr būsi trendā.

 

Andele Mandele – Tavs Zara outlet

Kur iegādāties zīmolu preces par īpaši zemām cenām? Protams, Andelē! Šeit atradīsi Zara kleitas, bikses, topus, kurpes, aksesuārus un apavus kā lieliem, tā maziem, kā vīriešiem, tā sievietēm. Lai apskatītu visas zīmola Pērles, dodies uz lapas augšējo labo stūri, spied “Zīmoli” un uzmeklē “Zara”. Savukārt, ja Tu zini, kas konkrēts Tevi interesē, izvēlies nepieciešamo sadaļu, piemēram:

  • Kungiem;
  • Džemperi/Jakas;
  • Džemperi.

Tad atzīmē vajadzīgos parametrus (izmērs, krāsa, apģērba stāvoklis, zīmols) un izvēlies starp Pērlēm, kas piemeklētas tieši Tavām vajadzībām!

Savukārt, ja Tev plauktā guļ un garlaikojas kāds zīmola apģērbs, aksesuārs vai apavu pāris, pārdod to Andelē, iepriecini kādu Pērļu mednieci un palīdzi padarīt ātro modi maksimāli ilgtspējīgu!

Skatīt vairāk