Sadaļa

Tommy Hilfiger

  • 30786 sekotāji

Komfortabli, klasiski, jauneklīgi un gaumīgi apģērbi, kas katram to valkātājam ļaus sajusties kā no seriāla “Gossip girl” izkāpušam varonim – bagātam, pievilcīgam un neticami jaudīgam.

Tommy Hilfiger – augstākās kvalitātes ikdienas apģērbi

 

Zīmola pirmsākumi

Pēc tam, kad amerikāņu jauneklis vārdā Thomas Jacob Hilfiger 1969. gada vasaru bija aizvadījis, strādājot apģērbu veikalā, viņš izlēma atvērt pats savu apģērbu veikalu, un tā 1971. gadā par Tomasa mūža iekrājumiem  150 ASV dolāru apmērā tika izveidots People’s Place, kas tirgoja kļošenes, blūzes un ādas jakas. Tomēr Hilfigers nebija apmierināts ar tirgošanai pieejamajiem apģērbiem, tādēļ sāka dizainus skicēt pats. Pēc tam, kad 1977. gadā bankrotēja People’s Place, Hilfigers pievērsās biznesa studijām, vēlāk pārcēlās uz Ņujorku, kur 1979. gadā izveidoja kompāniju Tommy Hill.

1984. gadā Hilfigeru uzrunāja uzņēmējs Mohan Murjani ar aicinājumu veidot dizainus vīriešu sporta apģērba līnijai. Murjani atbalstīja Hilfigeru ar nepieciešamajiem ieguldījumiem, un 1985. gadā tika izveidots uzņēmums un zīmols – Tommy Hilfiger. 1989. gadā TH atdalījās no Murjani organizācijas un, apvienojot spēkus ar investoru Silas Chou un Ralph Lauren bijušajiem vadītājiem, nostabilizēja TH kā individuālu zīmolu un uzņēmumu, padarot to pieejamu sabiedrībai 1992. gadā ar pirmo vīriešu apģērbu kolekciju raksturīgajā Hilfigera stilā. Savukārt, pirmais Tommy Hilfiger Latvija veikals tika atvērts 21 gadu vēlāk, 2013. gadā.

 

Produktu piedāvājums

Zīmols savu darbību aizsāka ar vīriešu sporta apģērbiem, kuru stils mijās ar ikdienišķu “ielas apģērbu” (polo krekliem, klasiskām biksēm, džinsa apģērbu u.tml.). Vēlāk piedāvājuma klāstu papildināja arī sieviešu un bērnu apģērbi, aksesuāri, apavi, kā arī parfimērija, brilles, pulksteņi un pat mēbeles.

 

AndeleMandele – Tavs Tommy Hilfiger outlet

Lai nenāktos regulāri Googlē meklēt “Tommy Hilfiger sale”, vienkārši ienāc Andelē! Šeit šī zīmola Pērles atradīsi par superizdevīgām cenām, turklāt visas vienuviet! Kā tās atrast? Ir 3 varianti:

  • ieraksti Andeles meklētājā interesējošās Pērles atslēgvārdus, piemēram, “Tommy Hilfiger apavi” vai “Tommy Hilfiger somas”, spied “meklēt” un izvēlies starp atrastajām Pērlēm;
  • spied uz sadaļas “Zīmoli” lapas augšējā labajā stūrī, uzmeklē Tommy Hilfiger un apskati visas pieejamās TH Pērles;
  • uzmeklē Pērles pēc kategorijas (piemēram, Dāmām -> Topi/Blūzes -> T-krekli), pēc kategorijas izvēles lapas kreisajā sānā atzīmējot nepieciešamo izmēru, vēlamo krāsu un kārotā zīmola nosaukumu.

Tieši tik vienkārši! Un, ja Tev mājās stāv kāds Hilfiger apģērbs, apavu pāris vai aksesuārs, ko pati vairs nelieto, pārdod to Andelē, nopelni un iepriecini kādu Pērļu mednieci ar jaunu skapja papildinājumu!

Skatīt vairāk