Sadaļa

RESERVED

  • 14862 sekotāji

Reserved – moderna pieeja klasiskām vērtībām

Zīmols, kura kolekcijas atspoguļo svaigākās modes tendences, kas apvienotas ar klasiskiem dizainiem, piešķirot tiem oriģinālu un neatvairāmu odziņu. Labākais tajā visā – šie apģērbi ir pieejami visai ģimenei.

Zīmola izcelsme

1989. gadā poļu izcelsmes civilās inženierijas nodaļas absolvents Marek Piechocki un uzņēmējs Jerzy Lubianiec izveidoja apģērbu mazumtirdzniecības uzņēmumu LPP Spółka Akcyjna. 1991. gadā tika izveidots LPP pirmais zīmols – Reserved, 2002. gadā atverot pirmo Reserved Latvija veikalu. 2004. gadā zīmolu sarakstam pievienojās arī Cropp, pēcāk uzņēmuma Artman pārpirkšanas rezultātā 2008. gadā zīmolu klāstu papildināja arī House un Mohito, un 2012. gadā tika radīts jauns zīmols – Sinsay.

Produktu klāsts

Zīmols piedāvā kvalitatīvus, pieejamus apģērbus, apavus un aksesuārus visai ģimenei, produktu klāstā iekļaujot preces:

  • sievietēm;
  • vīriešiem;
  • visu vecumu bērniem;
  • unisex apģērbus;
  • grūtnieču apģērbus.

Apģērbu, apavu un aksesuāru iedvesmu zīmols smeļas gan no multikulturālisma, kas sastopams lielākajās Eiropas un Amerikas metropolēs, gan no ikdienišķās pilsētas realitātes, kāda sastopama urbānajā Tokijā un Seulā. Reserved apģērbi un to kolekcijas atspoguļo svaigākās modes tendences, minimālismu un augstākā līmeņa kvalitāti, kas turklāt pieejama par katram maciņam draudzīgām cenām.

Ceļā uz ilgtspējīgu modi

Zīmola apģērbu kolekciju radīšanas procesā tiek pieliktas lielas pūles un veikti ieguldījumi, lai atrastu, izmēģinātu un pārbaudītu arvien jaunus risinājumus, kas palīdzētu radīt ilgtspējīgu modi, samazinot apģērbu industrijas negatīvo ietekmi uz planētu. Tā radās Eco Aware apģērbu līnija, kas sastāv no vairākām kolekcijām, radītām ar skatu nākotnē, rūpējoties par zemeslodi.

Esi eko-draudzīga ar Andeli

Lai palīdzētu samazināt apģērbu pārprodukciju un atkritumu daudzumu, kas rodas šīs industrijas darba rezultātā, iegādājies lietotus apģērbus tepat, Andelē! Šeit atradīsi Reserved kleitas, bikses, topus, apavus, mēteļus un aksesuārus par ārkārtīgi patīkamām cenām. Kā ātri un vienkārši atrast tieši to, ko Tu meklē? Seko šiem 3 soļiem:

  • izvēlies, kam paredzēta Pērle (dāmām, kungiem, bērniem);
  • izvēlies, kāda veida Pērle Tev ir nepieciešama (bikses, kleitas, krekli, mēteļi, …);
  • kreisajā lapas malā atzīmē apģērba apakšgrupu (krekli, džinsi, trencis, …), nepieciešamo izmēru, krāsu, Pērles stāvokli un vēlamo zīmolu.

Šādi Andeles sistēma atlasīs tikai tās Pērles, kas Tevi patiešām interesē. Vai arī – dodies uz sadaļu “Zīmoli”, uzmeklē Reserved un apskati visas šobrīd pieejamās zīmola Pērles.

Savukārt, ja Tavās mājās bez darba skapī klusi guļ kāds apģērbs, apavi vai aksesuāri, liec tos pārdošanā Andelē, nopelni naudu un vienlaikus palīdzi zemeslodei, samazinot apģērba atkritumu daudzumu kaut tikai par vienu krekliņu!

Lai foršas medības!

Skatīt vairāk