Sadaļa

NIKE

  • 31244 sekotāji

Nike – lai ikviens varētu sajusties kā čempions

Viens no lielākajiem un atpazīstamākajiem sporta apģērbu zīmoliem pasaulē, kas izmantoja 60-to gadu vidus fitnesa bumu, lai parādītu “parastajiem cilvēkiem”, ka ikviens var justies un ģērbties kā augsta līmeņa sportists.

Zīmola pirmsākumi

Šo zīmolu radīja divi sportisti – vieglatlētikas treneris Bill Bowerman un grāmatvedības students, kādreizējais viņa skolēns, Phil Knight. Viņi vēlējās atrast lētus augstas kvalitātes apavus skriešanai, un meklējumi viņus aizveda uz Japānu. 1962. gadā viņi izveidoja uzņēmumu Blue Ribbon Sports, sāka importēt japāņu skriešanas apavus un tirgot tos vieglatlētikas pasākumos no savu auto bagāžniekiem.

Vēlāk viņi sāka eksperimentēt ar apavu dizainiem, un 1966. gadā tika radīts zīmols Nike, kas tika nosaukts grieķu uzvaras dievietes vārdā.

 

Zīmola produkti

Pirmie zīmola produkti bija Nike apavi sportam, kuriem 1979. gadā pievienojās arī pirmā sporta apģērbu līnija – viss tika radīts sportistu komfortam un katram, kurš vēlējās ģērbties un justies kā sportists.

Uzņēmuma veiksmes stāsts ir saistāms ar 60-to gadu vidus fitnesa bumu, kas iedvesmoja vidusmēra cilvēkus iegādāties sporta apģērbu un apavus. Tiesa, vairums cilvēku, kas katru gadu uzņēmumam nesa miljoniem dolāru lielu peļņu, iegādātās preces neizmantoja sporta vajadzībām. Tā kā 70-to gadu beigās fitness ienāca modes industrijā, sporta apģērbs un sporta apavi kā ikdienas apģērbs kļuva par vienu no galvenajām modernu cilvēku garderobes sastāvdaļām.

 

Andeles Pērles sportistiem un komforta cienītājiem

Tā kā sporta zīmolu ražotie apģērbi un apavi tiek radīti ar mērķi būt izturīgi lielas slodzes apstākļos un ērti, lai sportisti varētu sasniegt maksimāli labākos rezultātus, sporta apģērbi un apavi ir ārkārtīgi ērti ikdienas valkāšanai. Ja Tev patīk komforts un kvalitāte, uzmeklē sportiskās Pērles Andelē, sekojot 3 vienkāršiem soļiem:

  • izvēlies, kam piemērotu preci Tu gribi atrast (dāmām, kungiem, bērniem);
  • izvēlies preces veidu (apavi, jakas, topi, …);
  • lapas kreisajā malā esošajā slejā atzīmē apģērba vai apavu apakškategoriju, vajadzīgo izmēru, krāsu un zīmolu.

Un tad tik atliks doties izpētīt, ko Andeles filtrs ir atlasījis, atbilstoši Tavām vēlmēm un vajadzībām. Vai arī – dodies uz sadaļu “Zīmoli”, spied uz Nike un apskati visas Andelē pieejamās zīmola Pērles! Trešais variants - ieraksti Andeles Pērļu meklētājā Tevi interesējošās preces nosaukumu, piemēram, Nike Air Force vai Nike Air Max, spied “meklēt” un izvēlies no pieejamajiem Pērļu variantiem!

Ja Tev skapī stāv kāds noputējis sporta apavu pāris vai apģērbs, pārdod tos Andelē, nopelni un iepriecini kādu, kas gatavojas jaunajai sporta sezonai!

Skatīt vairāk