Sadaļa

MOHITO

 • 10715 sekotāji

Mohito – mode un urbānā elegance jaudīgām sievietēm

Zīmols, kas piemērots sievietēm, kas mīl modi un novērtē urbāno eleganci. Sievietēm, kas ir pašpārliecinātas, kas zina savas stiprās puses un spēj tās parādīt pasaulei, izpaužot tās savā unikālajā stilā.

Zīmola izcelsme

Mohito ir Polijā radīts sieviešu apģērbu zīmols, kas sākotnēji piederēja Krakovā bāzētai poļu kompānijai Artman. 2008. gadā tas kopā ar tā māsas zīmolu House tika pārpirkts, un kopš 2008. gada ir lielākās poļu apģērbu mazumtirgotāju kompānijas LPP Spółka Akcyjna sastāvdaļa līdztekus tādiem pazīstamiem zīmoliem kā Reserved, Cropp, House un Sinsay.

 

Produktu klāsts

Zīmols piedāvā sieviešu apģērbus un aksesuārus plašā klāstā, dažādās košās, enerģiskās, elegantās un modernās krāsās un paternos, ļaujot sievietēm šos apģērbus izmantot kā instrumentu, ar kura palīdzību izpaust un vairot savu sievišķību neatkarīgi no vietas, situācijas un notikumiem. Iedvesmu jauno dizainu veidošanai zīmols smeļas:

 • kultūrā;
 • reaģējot uz konkrētā brīža aktuālajiem notikumiem pasaulē;
 • lielāko modes galvaspilsētu ielās;
 • “fashion week” modes šovos visapkārt pasaulei.

Tā kā zīmola pārstāvji rūpīgi seko visām minētajām norisēm, Mohito apģērbs vienmēr ir aktuāls un nekad neliek vilties īstām modes pazinējām.

 

Ar skatu nākotnē – ilgtspējīga mode

Zīmols aktīvi rūpējas par mūsu planētu, ar katru gadu arvien vairāk pietuvojoties ilgtspējīga apģērbu zīmola statusam. Dažas no viņu veiktajām aktivitātēm iekļauj:

 • LIETOTU APĢĒRBU NODOŠANAS PUNKTI – vairāk nekā 50 veikalos ir iespējams nodot lietotos apģērbus, kurus zīmols tālāk nodod maznodrošinātajām personām un labdarībai. Ceram, ka drīz šāda iespēja parādīsies arī Mohito Latvija;
 • NĒ ANGORAI UN DABĪGAJĀM KAŽOKĀDĀM – sākot ar 2020. gadu, zīmols ir pilnībā atteicies no mohēras, angoras un dabīgajām kažokādām apģērbu ražošanā, rūpējoties par dzīvnieku labklājību, un gatavojas atteikties arī no kašmira;
 • NĒ PLASTMASAI – divu gadu laikā e-komercijas vajadzībām izmantotais plastmasas daudzums samazināts par 250 tonnām, un šī prakse tiks turpināta.

Ja Tev rūp ne tikai labi izskatīties un justies ērti, bet arī mūsu mīļās Zemes nākotne, šis zīmols pavisam noteikti piemērots Tev!

 

Medī Pērles Andelē

Skaistas un kvalitatīvas Mohito kleitas, kurpes, bikses, topus, somas, svārkus un citus apģērbus un aksesuārus par super cenām vari nopirkt tepat, Andelē! Lai atrastu savu lielisko Pērli:

 • izvēlies sadaļu “Dāmām”;
 • izvēlies vēlamo apģērba veidu (topi, svārki, kleitas, mēteļi, u.tml.);
 • lapas kreisajā malā atzīmē vēlamo apģērba stilu, izmēru, stāvokli, krāsu, kā arī zīmola nosaukumu.

Vai vienkārši – lapas labajā augšējā stūrī spied uz pogas “Zīmoli” uzmeklē Mohito un aplūko visas pieejamās Pērles vienuviet!

Savukārt, ja Tev skapī bez pielietojuma skumst kāds šī zīmola apģērbs vai aksesuārs, ievieto to pārdošanā, dod Pērlei otro dzīvi un parūpējies par mūsu planētu!

Skatīt vairāk