Sadaļa

LINDEX

  • 13079 sekotāji

Lindex – ar rūpēm par sievietes labsajūtu

Nepārspējams komforts un augsta līmeņa kvalitāte, piedāvājot apģērbus, kas ļauj sievietēm justies ērti un patīkami visas dienas garumā, kalpo gadiem ilgi un ir viegli savstarpēji sakomplektējami. Rūpes par dabu, ekoloģiskas garderobes piedāvāšana un cīņa pret bērnu nodarbinātību. Šis ir zīmols ar spēcīgu nostāju.

Zīmola pirmsākumi

1954. gadā zviedri Ingemar Boman un Bengt Rosell atvēra sieviešu apakšveļas veikalu Fynd. Nedaudz vēlāk viņi iegādājās Gēteborgā bāzēto kompāniju Lindex, un šajā vārdā tika nosaukti arī visi turpmāk atvērtie veikali. Pirmais klātienes veikals tika atvērts Norvēģijā, un laika gaitā zīmols kļuva par vienu no Eiropas lielākajām apģērbu veikalu ķēdēm. Pirmais Lindex Latvija veikals tika atvērts 2006. gadā t/c Domina Shopping, pēc tam piedāvājot iepirkties arī  Lindex online veikalā.

2007. gadā zīmolu pārpirka somu kompānija Stockmann, un šis lēmums zīmolam atvēra arī Krievijas tirgu, ļaujot izveidot veikalus Sanktpēterburgā un vēlāk arī Maskavā.

 

Zīmola produktu klāsts

Zīmols, kas vienmēr fokusējies uz sievietes labsajūtu un ērtībām, sākotnēji piedāvāja tikai sieviešu apakšveļu. 60.-tajos gados īpaši izvēlētās apakšveļas piedāvājums tika papildināts ar blūzēm un džemperiem. Vēl nedaudz vēlāk, 70.-tajos gados, apģērbu piedāvājumam tika pievienoti svārki un bikses, pēcāk arī aksesuāri un kosmētika, ļaujot sievietēm “apģērbties vienā veikalā”.  Vēlāk tika radīta arī pirmā bērnu apģērbu līnija.

 

Rūpēs par dabu un cilvēktiesībām

1993. gadā zīmols atvēra pirmo ražošanas biroju Honkongā, un tika aizsāktas regulāras pārbaudes, vai apģērbu piegādātāju punktos netiek nodarbināti bērni, rūpējoties par vienlīdzīgām cilvēktiesībām visām zīmola darbībā iesaistītajām personām.

Savukārt, ar zīmola patiesi plašo un proaktīvo pieeju ilgtspējīgai, ekoloģiskai modei, vari iepazīties Lindex online veikala pašā lapas apakšā sadaļā “Sustainability”.

 

Sieviešu ērtībām radītais zīmols Andelē

Tā kā viena no zīmola pieejām ilgtspējīgiem apģērbiem ir cirkulārā mode, lietojot apģērbu maksimāli ilgi vai nododot to lietošanai kādai citai sievietei, arī mēs, Andele Mandele, iesaistāmies šajā procesā un piedāvājam Tev iegādāties zīmola Pērles 3 vienkāršos soļos:

  • izvēlies sadaļu, kam paredzēto apģērbu Tu meklē (dāmām, bērniem);
  • izvēlies apģērba sadaļu (apakšveļa, svārki, …);
  • kreisajā lapas malā izvēlies apakšsadaļu (midi svārki, krūšturi, …), vajadzīgo izmēru, krāsu, Pērles stāvokli un zīmolu.

Un tad atliek vien izpētīt pieejamās Pērles, izvēlēties savējo un nomedīt to! Savukārt, ja Tavā skapī garlaikojas kāds Lindex apģērbs, kam vairs nevari atrast pielietojumu savā garderobē, pārdod to Andelē, iepriecini kādu Pērļu mednieci un palīdzi veidot ilgtspējīgu modi kopā ar mums!

Skatīt vairāk