Sadaļa

GUESS

  • 24716 sekotāji

GUESS – seksapīls, kvalitāte, dzīvesstils

Atpazīstams pēc eiropeiskā dizaina, augsta līmeņa tēla un glamūrīgājām kolekcijām, GUESS ir kļuvis par vienu no pasaulē visplašāk pazīstamajiem apģērbu zīmoliem. Tas saviem klientiem piedāvā modernus apģērbus, somas, pulksteņus, apavus un citus aksesuārus, ko AndeleMandele.lv vari iegādāties arī Tu.

Kā tika aizsākts zīmols?

Uzņēmums radās 1981. gadā, kad brāļi francūži Pauls un Maurice Marciano sava atvaļinājuma laikā Losandželosā nolēma palikt ASV uz dzīvošanu. Savukārt nosaukumu šis zīmols ieguva, pateicoties McDonalds reklāmai Losandželosas Olimpiskajā bulvārī – diendienā braucot garām šai reklāmai, kurā bija rakstīts “Uzmini, kas ir jaunajā Mac!”, brāļi Marciano jokojuši un diskutējuši, līdz nonākuši pie zīmola oficiālā vārda.

 

Zīmola pirmie produkti

80-to gadu sākumā džinss bija novecojis un kļuvis garlaicīgs, un brāļi Marciano to uztvēra kā iespēju apvienot viņu eiropisko stila izjūtu ar tradicionālo amerikāņu audumu. Pateicoties brāļu ģeniālajiem dizainiem, pasaules uzskati par džinsa apģērbiem mainījās uz visiem laikiem, liekot tos uzskatīt par nezūdošu modes sastāvdaļu. Pirmais zīmola produkts bija piegulošas UNISEX džinsa bikses ar balējuma efektu un rāvējslēdzējiem pie potītēm, sauktas par Marilyn Jean.

 

Trenda vietā dzīvesstils

Marciano brāļi izvēlējās koncentrēties uz zīmola imidžu, ne uz konkrētiem produktiem, kas varētu būt sezonas trends, tādēļ rūpīgi strādāja pie reklāmas ar mērķi parādīt savu zīmolu kā attieksmes izpausmi un dzīves stilu. Un tieši tā šo zīmolu pasaule uztver arī šodien – elegance, seksapīls, kvalitāte un izcili laba gaume – šie ir vārdi, kas raksturo zīmolu un tā produktu lietotājus.

 

Kāpēc pirkt Andelē?

Ja Tev ir svarīgs dzīves stils nevis vienas sezonas trendi, šī zīmola Pērles ir piemērotas tieši Tev. Andelē ir atrodami GUESS apavi, somas, pulksteņi, maki un, protams, arī šī paša zīmola apģērbi, kuriem pieskaņot minētos aksesuārus. Turklāt šeit pilnīgi jaunas vai mazlietotas zīmola Pērles iespējams iegādāties par īpaši izdevīgām cenām. Kā atrast savu īsto? 6 vienkāršos soļos:

  • izvēlies apģērba kategoriju (guess somas, apavi, apģērbi…;
  • atzīmē apakškategoriju (tanktopi, t-krekli, augstpapēžu kurpes, …);
  • atzīmē savu izmēru;
  • atzīmē vēlamo krāsu;
  • atzīmē vēlamo stāvokli (jauns, mazlietots, lietots);
  • atzīmē vēlamo zīmolu.

Kad viss nepieciešamais atlasīts lapas kreisajā malā, laiks doties medībās!

Savukārt, ja Tev ir kāds GUESS apģērbs vai aksesuārs, kuru vairs nelieto, ievieto to Andelē pārdošanā, iepriecini kādu citu ar skaistu Pērli un atpelni daļu preces oriģinālās cenas!

Nu, ko, aiziet, šopingā!

Skatīt vairāk